Nový Jičín | Město Klobouků

Rodina, sociální služby, zdravotnictví, bydlení, školství a volný čas

Rodičovství, dávky, výhody

V rámci projektu podpořeného z prostředků EU „Vytvoření efektivního systému sociálních služeb v Novém Jičíně prostřednictvím komunitního plánování“ byl vytvořen Elektronický katalog sociálních služeb a služeb souvisejících města Nový Jičín (dále jen „Katalog“). V přátelském webovém prostředí by vám měl pomoci orientovat se v nabídce sociálních a souvisejících služeb působících ve městě Nový Jičín.

Nadpis H4

Hlavním cílem a smyslem Katalogu je ulehčit vám nalezení vhodné sociální či jiné služby, které jsou schopny pomoci vám ve vaší – většinou obtížné životní situaci, popřípadě jsou schopny řešit vaši konkrétní potřebu.

  • jedna
  • dva
  • tři

Vyhledávat v Katalogu můžete pomocí ikon v horní liště – tzn. pomocí charakteristiky cílové skupiny (které korespondují s pracovními skupinami procesu komunitního plánování v Novém Jičíně) či přímo pomocí filtru. Při tvorbě Katalogu jsme si byli vědomi toho, že každý z nás sice zná svou situaci a umí pojmenovat problém, který ho trápí, ale nejsme odborníky na systém sociálních služeb. Proto je Katalog koncipován tak, že po výběru potřebné cílové skupiny zadáte potřebu, která Vás trápí, popř. formu poskytování služby, a v nabídce se vygenerují jednotliví poskytovatelé a jejich služby, které jsou schopny Vám pomoci. Čím více položek ve filtru nastavíte, tím bude výsledná nabídka konkrétnější. Po rozkliknutí jednotlivých poskytovatelů a služeb se poté dozvíte detailnější informace (adresu, provozní dobu, umístění na mapě Nového Jičína apod.), které do Katalogu vkládají přímo poskytovatelé sociálních a souvisejících služeb.

Pevně doufáme, že se Katalog pro vás stane dobrým pomocníkem při řešení (nejen) složitých životních situací, ve kterých jste se ocitli.

Zároveň věříme, že díky Katalogu získáte užitečný zdroj informací o nastavení sítě sociálních a souvisejících služeb a dále o akcích realizovaných jednotlivými organizacemi, které naleznete v Kalendáři akcí.

Sledujte naše město

Munipolis a regionální TV

Nový Jičín v mobilu

Nejčastěji hledané odkazy

Autorizovaný přístup

Počasí v Novém Jičíně

Aktuální počasí Polojasno

Aktuální / pocitová teplota 18.4°C / 17.4°C

Vítr - směr / rychlost JZ / 1.8 m/s

Denní srážky 0.0 mm

Min. / max. teplota (dnes) 8.2°C / 18.4°C

(Aktualizováno: 2022-09-06 12:49:14)

Meteostanice města Nový Jičín